• Od 28. rujna do 13. listopada u naseljima općine Velika obavljat će se sustavna jesenska deratizacija. Deratiaciju će obavljati djelatnici Zavoda za javno zdravstvo Požeško - slavonske županije.

Raspored obavljanja deratizacije:
  • 28.09.   Trenkovo (ulice: K. Tomislava, Mlinska, Mirogojska, B. Trenka, S. Radića, Trg A. Starčevića)
  • 29.09.   Trenkovo (V. Nazora), Antunovac, Toranj
  • 02.10.   Milanovac, Oljasi, Bratuljevci, Lučinci, Milivojevci, Markovac, Nježić,
  • 03.10.   Smoljanovci, Ozdakovci, Gornji Vrhovci, Poljanska, Kantrovci, Doljanci, Stražeman
  • 04.10.   Potočani, Radovanci
  • 05.10.   Biškupci, Trnovac
  • 06.10.   Draga, te ponavljanje kućanstva koja se jave nakon ostavljene obavjesti
  • 09.10.   Velika (ulice: Dr. Franje Tuđmana, Industrijska, Strossmayerova, M. Kraljevića, D. Lermana, V. Korajca, Trg bana J. Jelačića, I. G. Kovačića)
  • 10.10.   Velika (ulice: K. Tomsilava, J. Kempfa, Frankopanska, Vinogradska, Školska, V. Nazora, K. Branimira, K. Trpimira, N. Tesle, Hrvatskih branitelja)
  • 11.10.   Velika (ulice: S. Radića, Šubićeva, Zrinska, Tomićeva, V. Pintara, J. Kozarca, M Gupca, L. Imbrišimovića, Trg sv. Augustina, T. Ujevića, B. Trenka, Cirakijeva, Travnik)
  • 12.10.   Deratizacija kanalizacijske mreže Velika, deratizacija divljih deponija općine Velika, deratizacija javnoprometnih površina, trgova i parkova općine Velika
  • 13.10.   Ponavljanje kućanstava koja se jave nakon ostavljene obavijesti.

Plan rada podložan je promjenama u slučaju loših vremenskih prilika.