Pomozimo malenima ublažiti simptome prehlade i gripe koji žive u uvjetima siromaštva!

U organizaciji Centra za socijalnu skrb Požega, Doma zdravlja Požeško-slavonske županije, Zavoda za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije, OŠ Antuna Kanižlića i Gradske knjižnice i čitaonice Požega organizirana je javno zdravstvena i humanitarna akcija „Čaj za malog zmaja“. Želja je da se u suradnji s građanima olakšaju zdravstvene poteškoće i ojača imunitet obitelji s djecom koja žive u uvjetima siromaštva, jer svaka bolest povećava životne troškove.

Obzirom na to da smo u sezoni prehlade i gripe ideja je da se sastave paketići kojima bi olakšali našim malim sugrađanima simptome gripe i prehlade, a paketiće bi slagali od donacija građana.

Mali zmaj PLAKAT