Općinski načelnik Vlado Boban danas je uz pomoć članova DVD-a Velika i u pratnji članova udruge Veličanka obišao stanovnike, uglavnom starije životne dobi, u naseljima na južnim obroncima Papuka. Članovi DVD-a Velika i udruge Veličanka probili su se do snijegom okovanih naselja Gornjih Vrhovaca, Smoljanovaca, Nježića i Markovca kako bi u pratnji načelnika stanovnicima tih naselja donijeli osnovne namirnice te ih posjetili i provjerili što im je potrebno te im pomogli oko ogrijeva i kratko se podružili s njima kako bi bili sigurni da su naši stanovnici u najvišim predjelima općine opskrbljeni za naredne hladne dane.

 

 • Obilazak stanovnika (01)
 • Obilazak stanovnika (02)
 • Obilazak stanovnika (03)
 • Obilazak stanovnika (04)
 • Obilazak stanovnika (05)
 • Obilazak stanovnika (06)
 • Obilazak stanovnika (07)
 • Obilazak stanovnika (08)
 • Obilazak stanovnika (09)
 • Obilazak stanovnika (10)
 • Obilazak stanovnika (11)
 • Obilazak stanovnika (12)
 • Obilazak stanovnika (13)
 • Obilazak stanovnika (14)
 • Obilazak stanovnika (15)
 • Obilazak stanovnika (16)
 • Obilazak stanovnika (20)