2018.04.05   Srimusijada PLAKAT

Planinarsko društvo Mališćak ove godine po peti puta zaredom organizira planinarski izlet i druženje pod nazivom Srimušijada u nedjelju 08. travnja 2018. godine. Izlet je namijenjen planinarima, izletnicima te obiteljima. Planirana staza nije zahtjevna te pruža najbolje poglede na Zlatnu dolinu i susjedne planine. Ova aktivnost kao i ostale aktivnosti našeg društva odvijaju se pod pokroviteljstvom Općine Velika i Turističke zajednice Općine Velika te u suradnji s Javnom ustanovom Park prirode Papuk, a u organizaciju su volonterski uključeni članovi našeg planinarskog društva uz pomoć prijatelja iz drugih udruga s područja Općine Velika i naše županije.
Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na Srimušijadi te da medijski popratite naše
aktivnosti. U nastavku je raspored i satnica događanja.

Izlet će biti održan 08. travnja 2018. godine. Okupljanje je ispred crkve Sv. Augustina u Velikoj od 8.30 h, a polazak je u 9.00 h.

Trasa pohoda: Velika – Stari grad – Lapjak – Nevoljaš – Duboka (duža staza, trajanje 3,5h)

Velika – Duboka, cestom (kraća i lakša staza, trajanje 1,5 h)

Kod lovačke kuće u Dubokoj pripremamo omlet sa srimušem uz druženje sudionika.

Porcija obroka je po simboličnoj cijeni od 5 kn.

Povratak u Veliku planiran je do 16.00 h.

Za dodatne informacije obratite se na:
091/395 9504 (Leonardo Perinović)
098/160 4468 (Mario Perić)