Zaklada Slagalica uz podršku Općine Velika poziva sve zainteresirane građanke i građane općine Velika na edukaciju o društvenom kapitalu, mobiliziranju zajednice i filantropiji koja će se održati 04. svibnja 2018. godine od 16 do 20 sati u prostorijama općine na adresi Zvonimirova 1a.
S obzirom na ograničen broj mjesta, molimo Vas da popunjene prijavnice (u prilogu ovog poziva) pošaljete najkasnije do 2. svibnja 2018. godine na adresu e-pošte Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..
Molimo Vas da informaciju proslijedite svima zainteresiranima.
Dodatne informacije možete dobiti upitom na adresu e-pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Više o programu "Aktivni u zajednici" pogledajte na mrežnoj stranici Zaklade: zaklada-slagalica.hr