Zahvaljujući prijateljstvu iz srednjoškolskih dana Veličanina Borisa Kožića i Aždahić Reufa uspjeli smo, na radost naših najmlađih, pokrenuti akciju donacije sportske opreme tvrtke Jannsen Fritsen iz Nizozemske u suradnji s organizacijom „Sports for children“ koja će pronaći svoje mjesto u veličkim i požeškim školskim i sportskim dvoranama.

Tvrtka Janssen-Fritsen u svojih 50 godina postojanja opremila je škole, sportske dvorane i vrtiće diljem svijeta. Njihovo moderno skladište ima više od 16.000 komada i proizvoda na skladištu, a jedna od njihovih jedinstvenih karakteristika je in-house razvoj proizvoda. Tako će brojne sprave, lopte i strunjače pronaći svoje mjesto kod naših mališana, a kako su nam rekli prilikom posjeta, ovo je tek početak suradnje tako da očekujemo još ovakvih donacija za Grad Požegu i ostale općine s područja naše županije.

  • 2018.08.08_-_donacija_01
  • 2018.08.08_-_donacija_02
  • 2018.08.08_-_donacija_03
  • 2018.08.08_-_donacija_04