Zbog velike zainteresiranosti i potrebe, za djecu koja nisu polaznici dječjeg vrtića, otvaramo igraonicu. Planirani kraći program provodio bi se s djecom od navršene 3 godine do polaska u školu. Program bi se provodio dva puta tjedno ( utorkom i četvrtkom ) u vremenskom trajanju od 2h ( 16.00-18.00h ). Ovim programom planiramo obuhvatiti do maksimalno 15-ero djece u dobi od 3 godine do polaska u školu.  Program bi se provodio od sredine rujna do kraja svibnja iduće godine. Program je odobren od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa .
Sve informacije roditelji će dobiti na roditeljskom sastanku o kojem će bit na vrijeme obaviješteni.
Za upis pohađanje igraonice možete se javiti u Dječji vrtić „Velika“ svakim radnim danom od 08.00- 12.00h
Ili na telefon 034/233-989 , mob 098/961-8747.